O nás

Kontaktní údaje Europrojekty s.r.o.

Europrojekty s.r.o.
Čsl. Armády 1287/27
434 01 Most

IČ: 286 95 381
DIČ: CZ28695381
tel.: +420 417 633 288

Ing. Marie Harantová – jednatelka společnosti a projektová manažerka
mob.: 607 949 872
e-mail: marie.harantova@europrojekty.cz

Najdete nás i na Facebooku pod @EuroprojektyCZ
(https://www.facebook.com/pg/EuroprojektyCZ/posts/?ref=page_internal)

Kontaktní údaje Spolek Europrojekty

Spolek Europrojekty
Čsl. Armády 1287/27
434 01 Most


IČ: 227 22 441
tel.: +420 417 633 288
e-mail:europrojekty@europrojekty.cz

Ing. Marie Harantová – předsedkyně spolku
mob.: 607 949 872
e-mail: marie.harantova@europrojekty.cz

Tomáš Harant – místopředseda spolku
mob.: 417 633 288
e-mail: tomas.harant@europrojekty.cz

Cílem spolku je aktivní politika v oblasti podpory rozvoje obcí, měst, krajů a regionů České republiky a příhraničních oblastí v rámci přeshraniční spolupráce, včetně podpory informovanosti v oblasti dotační politiky.

Za tímto účelem bude spolek vyvíjet potřebné aktivity ve smyslu poskytování organizačně hospodářských služeb, administrativních služeb, poradenství a informačních činností.

Službami jsou také aktivity a činnosti sestávající se ze zpracování rozvojových strategií region, obcí, konzultační činnost a pradenství při přípravě rozvojových projektů a vypracování žádostí o finanční prostředky ze zdrojů EU, ČR i jednotlivých krajů včetně služeb projektových manažerů.

Spolek dále zajišťuje organizaci konferencí, exkurzí, školení a seminářů včetně poskytování odborných lektorských činností a činností v oblasti vzdělávání a rozvoje lidských zdrojů.

Ing. Marie Harantová

jednatelka společnosti a vedoucí projektová manažerka

Dotační politice a problematice projektů se věnujeme od roku 2006. Prioritní oblastí je tedy práce projektového manažera a projektového koordinátora – asistenta. V důsledku potřeb našich klientů jsme však rozšířili nabídku služeb o další oblasti jako jsou administrativní služby při zakládání společností, neziskových organizací, sdružení a mikroregionů, dále poskytujeme komplexní servis při realizaci výběrových, zadávacích a koncesních řízení. Dále nabízíme zpracování analýz a studií potřebných k posouzení projektů a v neposlední řadě poskytujeme odborné poradenství po celou dobu procesu od zrodu myšlenky až po realizaci projektu a ukončení projektového řízení.

Společnost Europrojekty disponuje kvalitním týmem profesionálů, který rozumím dotačnímu managementu, veřejným zakázkám a v neposlední řadě organizaci vzdělávacích akcí.

Naše motto „Moudrý člověk bere věci tak, jak přicházejí“ a náš cíl umožnit Vám realizaci záměrů a plánů podnikatelských i veřejně prospěšných, jsou Vaším dobrým předpokladem k úspěchu.

Kontaktní formulář

Menu