O nás

Kontaktní údaje Europrojekty s.r.o.

Europrojekty s.r.o.
Palackého 1838
431 11 Jirkov

IČ: 286 95 381
DIČ: CZ28695381
tel.: +420 417 633 288

Ing. Marie Harantová

jednatelka společnosti  a vedoucí projektová manažerka
mob.: 607 949 872
e-mail: marie.harantova@europrojekty.cz

Najdete nás i na Facebooku pod @EuroprojektyCZ
(https://www.facebook.com/pg/EuroprojektyCZ/posts/?ref=page_internal)

Kontaktní údaje Spolek Europrojekty

Spolek Europrojekty
Palackého 1838
431 1 Jirkov


IČ: 227 22 441
tel.: +420 417 633 288
e-mail:europrojekty@europrojekty.cz

Ing. Marie Harantová – předsedkyně spolku
mob.: 607 949 872
e-mail: marie.harantova@europrojekty.cz

Tomáš Harant – místopředseda spolku
mob.: 733 700 334
e-mail: tomas.harant@europrojekty.cz

Cílem spolku je aktivní politika v oblasti podpory rozvoje obcí, měst, krajů a regionů České republiky včetně příhraničních oblastí v rámci přeshraniční spolupráce, ve smyslu podpory informovanosti v oblasti dotací.

Za tímto účelem spolek vyvíjí potřebné aktivity ve smyslu poskytování organizačně hospodářských služeb, administrativních služeb, poradenství a informačních činností.

Službami jsou také aktivity a činnosti

  • zpracování rozvojových strategií regionů, obcí,
  • konzultační činnost a poradenství při přípravě rozvojových projektů
  • zpracovávání žádostí o finanční prostředky ze zdrojů EU, ČR , krajů a to včetně poskytování kompletních služeb projektových manažerů.

Spolek dále zajišťuje  školení a semináře včetně poskytování odborných lektorských činností a činností v oblasti vzdělávání a rozvoje lidských zdrojů.

Ing. Marie Harantová

jednatelka společnosti a vedoucí projektová manažerka

Dotační politice a problematice projektů se věnujeme od roku 2006. Prioritní oblastí je tedy práce projektového manažera a projektového koordinátora – asistenta. V důsledku potřeb našich klientů jsme však rozšířili nabídku služeb o další oblasti jako jsou administrativní služby při zakládání společností, neziskových organizací, sdružení a mikroregionů, dále poskytujeme komplexní servis při realizaci výběrových, zadávacích a koncesních řízení. Dále nabízíme zpracování analýz a studií potřebných k posouzení projektů a v neposlední řadě poskytujeme odborné poradenství po celou dobu procesu od zrodu myšlenky až po realizaci projektu a ukončení projektového řízení.

Společnost Europrojekty disponuje kvalitním týmem profesionálů, který rozumí dotačnímu managementu, veřejným zakázkám a v neposlední řadě organizaci vzdělávacích akcí.

Naše motto „Moudrý člověk bere věci tak, jak přicházejí“ a náš cíl umožnit Vám realizaci záměrů a plánů podnikatelských i veřejně prospěšných, jsou Vaším dobrým předpokladem k úspěchu.

Kontaktní formulář

Menu